1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş Pdf indir

Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş Pdf indir
0

Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş kitap ile ilgili özet bilgiler. Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş kitabı yazar Axel Scheffler tarafından kaleme alınmıştır. Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş kitabın Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş pdf oku, Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş PDF yandex, Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tavşancan ile Faresu – Yeni Arkadaş PDF Oku

Tüm dünya çapında çocuklarının zevkle okuduğu, elliden fazla dile çevrilen ve senelerdır çoksatanlar listesinden düşmeyen Gruffalo’nun çizeri Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor. Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

Tavşancan ile Faresu, Yeni Arkadaş
Tavşancan yeni bir arkadaş edinince Faresu kendini dışlanmış hisseder. Aman Tanrım, zavallı Faresu! Ama dondurma almaya gittiklerinde Tavşancan, Faresu ve Benek büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Gerçek arkadaşlığın ne demek olduğunu anlatan keyifli bir hikâye…

Sayfa Sayısı: 28

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hep Kitap