1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası Pdf indir

Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası Pdf indir
0

Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası kitap ile ilgili özet bilgiler. Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası kitabı yazar Axel Scheffler tarafından kaleme alınmıştır. Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası kitabın Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası pdf oku, Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası PDF yandex, Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tavşancan ile Faresu – Uyku Vakti Kurbağası PDF Oku

Tüm dünya çapında çocuklarının zevkle okuduğu, elliden fazla dile çevrilen ve senelerdır çoksatanlar listesinden düşmeyen Gruffalo’nun çizeri Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor. Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

Tavşancan ile Faresu, Uyku Vakti Kurbağası
Faresu Tavşancan’ın evine yatıya gelir ama tam uyuyacakları sırada Faresu en sevdiği oyuncağı getirmediğini fark eder! Çok sevdiği bir oyuncağı olan herkesin kendinden bir şeyler bulacağı güzel bir hikâye…

Sayfa Sayısı: 28

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hep Kitap