1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün Pdf indir

Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün Pdf indir
0

Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün kitap ile ilgili özet bilgiler. Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün kitabı yazar Axel Scheffler tarafından kaleme alınmıştır. Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün kitabın Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün pdf oku, Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün PDF yandex, Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tavşancan ile Faresu – Karlı Gün PDF Oku

Tüm dünya çapında çocuklarının zevkle okuduğu, elliden fazla dile çevrilen ve senelerdır çoksatanlar listesinden düşmeyen Gruffalo’nun çizeri Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor. Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

Tavşancan ile Faresu, Karlı Gün
Tavşancan ile Faresu karda oynamaya bayılırlar ama nasıl bir kardanadam yapacaklarına bir türlü karar veremezler. Bu tatlı hikâyede iki arkadaşın nasıl

Sayfa Sayısı: 28

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hep Kitap