Pdf Kitap Arşivi

Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz Pdf indir

Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz kitap ile ilgili özet bilgiler. Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz kitabı yazar Axel Scheffler tarafından kaleme alınmıştır. Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz kitabı 28 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 22 x 22 ebatında olan Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz kitabın 1. Basım Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz pdf oku, Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz PDF yandex, Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tavşancan ile Faresu – Arkadaş Canlısı Salyangoz PDF Oku

Tavşancan ile Faresu Arkadaş Canlısı Salyangoz birbirinin değişikliklarına değer vermekle alakalı keyifli bir hikâye. Faresu’nun gürültülü oyunları Tavşancan’ın salyangozunu korkutunca Tavşancan Faresu’ya çok kızar… Ama sonra açgözlü bir kuş salyangozu kapmak ister. Çok geçmeden iki arkadaş arada bir gürültü yapmanın iyi olabileceğini anlarlar!

Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor. Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu