Ders Kitapları

Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler Pdf indir

Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler pdf indir, Ders Kitapları/Testler türünde kaleme alınan Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler kitap ile ilgili özet bilgiler. Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler kitabı yazar Ebru Akdağ tarafından kaleme alınmıştır. Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2018 ile basılmıştır. ebatında olan Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler kitabın Odtü Eğitim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler pdf oku, Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler PDF yandex, Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tatil Gezegeni – 1. Sınıf Tüm Dersler PDF Oku

İlköğretimde okuyan öğrencilerimizin gelişimine büyük katkı sağlayacağına inandığımız “Tüm Dersler Tatil Gezegeni 1. Sınıf) 10 fasikülden buluşmaktedir.

ODTÜ Yayıncılık tarafından hazırlanan “Tüm Dersler Tatil Gezegeni” kitapları serisi, 1. sınıftan başlayıp 4. sınıfa kadar gelen çağdaş bir eğitim sürecini kapsamaktadır. Çocukların gelişim süreçleri dikkate alınarak özenle hazırlanan bu dizi, çoklu zekâ kuramına göre kurgulanmış olup kavramların öğretilmesine yardım ederken öte yandan da çocukların sosyal, bedensel ve el becerilerinin gelişmesine öncülük eder.

“Tüm Dersler Tatil Gezegeni” kitaplarımız, eğitim alanına ilişkin en son kuramsal ve pratik bilgilerle donatılmıştır. Kitaplarımız soyut zekânın gelişimine katkıda yer alırken, içerdiği konular ile çocuklarımızın düşünce ve kavrama gücünü geliştirir, zenginleştirir.

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Odtü Eğitim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu