1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Pdf indir

Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Pdf indir
0

Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu pdf indir, Türkiye Prestij türünde kaleme alınan Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu kitap ile ilgili özet bilgiler. Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu kitabı yazar İlhan Akşit tarafından kaleme alınmıştır. Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu kitabın Akşit Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu pdf oku, Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu PDF yandex, Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tarihin Taşa Yazıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu PDF Oku

Arkeolog İlhan Akşit, önce Erzincan, Erzurum, Elazığ ve Malatya gibi eskiden başkent olan şehirlere yer vermiş; ardından da Kars’ta bulunan Ani Harabeleri, İshak Paşa Sarayı, Van’da bulunan Urartu eserleri, Göl’de bulunan Akdamar Kilisesi ve Ahlat’ı anlatıyor eserinde.

Oradan Hasankeyf’e geçen Akşit’le birlikte, surlarıyla ünlü Diyarbakır, gizemli şehir Mardin, peygamberler şehri Urfa, Harran, Gaziantep, Adıyaman, Nemrud Milli Parkı’nda arkeolojik bir geziye çıkacaksınız.

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akşit Yayıncılık