1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih Pdf indir

Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih Pdf indir
0

Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih pdf indir, Din türünde kaleme alınan Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih kitap ile ilgili özet bilgiler. Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih kitabı yazar Ramazan Kurtoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih pdf oku, Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih PDF yandex, Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih PDF Oku

İslam dünyası 8. yüzyıldan 13. yüzyıla kadar tam manasıyla bir altın çağ yaşamıştır. İlim ve bilimde şartsız dünyaya hâkimdir. 13. yüzyıldan bu tarafaysa hem ilim hem de bilim alanında yetimdir. Bunun bir numaralı sebebi ezoterizm bataklığına sürüklenmiş bir kısım tarikat ve cemaatlerdir. Aklı vestiyere asan biatçılıktır. Bunların pek çoğu Yeni Dünya Düzeni ütopyasının kurucu babalarının arzu ettiği Tek Dünya Dini yani Panteist-Kabalist, Varlıkta Birlikçi, senkretik, Hz. Peygamber’siz bir İslam’a hizmet etmektedirler. Bazıları bunun farkında bile olmayabilir.

İslam dünyası dahil, küresel anlamda gerek semavi, gerek felsefi dinler parayla gnostikleştirilmiştir. Din ve para siyasetin temel enstrümanlarıdır. Din-para-siyaset üçgeninde ilim, bilim, teknoloji Tapınak Şövalyeleri Tarikatı’nın kutuplarının kontrolündedir. Her din ve inançtan insanlık sesli ve sessiz silahlarla mankurtlaştırılmaktadır.

Artık her dinden her inançtan insanlar bir kurtarıcıyı, Mesih ve Mehdi’yi bekliyor. Ortada çok sayıda Mesih ve Mehdi dolaştığı için yakında zamanda her inanca uygun, uzaydan teknoloji marifetiyle, holografik Nöro-Mesih insanlığa görünecek.

Bu çalışma ile Tapınak Şövalyeleri Tarikatı’ndan bugüne insanlığın nasıl dönüştürüldüğünü belgelerle göstermeye çalıştık. Elinizdeki kitabın satırlarında gezindikçe Kuran ve sahih hadisler dışında bir tarikat ve cemaat İslam’ının 13. yüzyıldan beri İslam’ın içini boşalttığını görecek, ah çekecek ve ağlayacaksınız…

 

(Tanıtım bülteninden)