1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tanrıların Parmak İzleri Pdf indir

Tanrıların Parmak İzleri Pdf indir
0

Tanrıların Parmak İzleri pdf indir, Arkeoloji türünde kaleme alınan Tanrıların Parmak İzleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Tanrıların Parmak İzleri kitabı yazar Graham Hancock tarafından kaleme alınmıştır. Tanrıların Parmak İzleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Tanrıların Parmak İzleri kitabın Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tanrıların Parmak İzleri pdf oku, Tanrıların Parmak İzleri PDF yandex, Tanrıların Parmak İzleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tanrıların Parmak İzleri PDF Oku

Eserleri çok satan yazar, araştırmacı gazeteci ve televizyon sunucusu Graham Hancock, bi hayli tartışmalı bir tarih görüşüne sahip. Dünyanın bazı bölgelerindeki halklara bilgi getirmiş gizemli, kayıp bir medeniyet ile ilgiliki teorisi o kadar büyük bir kitlenin ilgisini çekti ki bu teori geleneksel tarih anlayışını değiştirebilir.
-BBC, Horizon, Aralık 2000-

Buz devrine ait haritalar, tarihöncesi mitlerde kodlu olan bilimsel ve astronomik bulgular, Mısır Piramitlerinin ve Gize Platosu’ndaki tapınakların inşasındaki ustalık, Meksika’daki Güneş ve Ay Piramitleri, Virakoça efsanesi, Pîrî Reis Haritası’nın sırrı… Graham Hancock dünya çapında, binlerce kişiyin ilgisini çeken eseri Tanrıların Parmak İzleri’nde haritası olmayan bölgeleri keşfediyor, önyargıları sorguluyor, geçmişin karanlık ve gizemli dönemlerine ışık tutuyor.

Tanrıların Parmak İzleri, kimi tarihçilerin acımasız saldırılarına ve eleştirilerine maruz kalıp şiddetli tartışmalara neden olmaktadırken kimi kalıplaşmış düşüncelerin ve tarihsel önyargıların sorgulanmasını sağlamış; araştırmacıların ve gezginlerin dünyanın en gizemli antik yerleşim yerlerine olan merakını uyandırmıştır.

Sayfa Sayısı: 616

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Omega