1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tanrı ile Sohbet – 1 Pdf indir

Tanrı ile Sohbet – 1 Pdf indir
0

Tanrı ile Sohbet – 1 pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Tanrı ile Sohbet – 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Tanrı ile Sohbet – 1 kitabı yazar Neale Donald Walsch tarafından kaleme alınmıştır. Tanrı ile Sohbet – 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Tanrı ile Sohbet – 1 kitabın Ötesi Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tanrı ile Sohbet – 1 pdf oku, Tanrı ile Sohbet – 1 PDF yandex, Tanrı ile Sohbet – 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tanrı ile Sohbet – 1 PDF Oku

İlk yayımlandığı andan bu yana dünya çapında büyük ilgi çeken ve Türkiye ile birlikte onlarca ülkede yayımlanan TANRI İLE SOHBET 1 kitabı ve devamında gelen serinin diğer kitapları binlerce kişiyin yaşamını değiştirdi. Her ülkede yeni baskılar yapan kitap Türkiye’de de yeni baskılarına devam ediyor ve hemen hemen ilk günkü gibi okurun ilgisini çekiyor. İlk kitabı alanın serini diğer kitaplarını da aldığı TANRI İLE SOHBET kitapları yalnızca yayıncılık dünyasında değil spiritüel dünya çapında, bireysel gelişim dünyasında da müthiş bir fenomen oldu.

Bir insanın Tanrı tarifini bilirseniz, o insanın potansiyelini de bilirsiniz. Kişinin özlemleri, içindeki potansiyel gücü ve hayal gücü onun Tanrı anlayışını oluşturur. Tanrı insanın ulaşmak istediği her şeydir. Tanrı insanın olmak istediği yüce Ben’liğidir. Yazar Neale Donald Walsh içindeki Ben’e Tanrı adını vermiş ve onunla konuşuyor. Herkes gibi, soruları sormayı bilen ve yanıtları işitmek için sabır gösteren herkes gibi… Çoğumuzun yapamadığını, yani kendisiyle baş başa kalmayı ve bu anlamda algıladıklarını yazmayı başardığı için yazdıklarını okumak ufkumuzu genişletiyor, potansiyelimizi sonuna kadar değerlendirmemizin yollarını açıyor.

“Eğer kendini Tanrı’nın seninle konuşmasına layık olmayı düşlemeyecek kadar değersiz görüyorsan sesimi işitmeyi nasıl bekleyebilirsin? Sadece seninle değil bu kitabı alıp okuyan herkesle konuşuyorum. Kimin bu sözlere ulaşacağını biliyorum. Tüm diğer iletişim yollarım gibi bazıları işitecek, bazıları yalnızca dinleyecek ama işitmeyecektir.”

Kendinize değer vermeniz ve işitmeniz dileğiyle… İyi sohbetler…

Sayfa Sayısı: 246

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötesi Yayıncılık