1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Suyun Gizli Mesajı Pdf indir

Suyun Gizli Mesajı Pdf indir
0

Suyun Gizli Mesajı pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Suyun Gizli Mesajı kitap ile ilgili özet bilgiler. Suyun Gizli Mesajı kitabı yazar Masaru Emoto tarafından kaleme alınmıştır. Suyun Gizli Mesajı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Suyun Gizli Mesajı kitabın Kuraldışı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Suyun Gizli Mesajı pdf oku, Suyun Gizli Mesajı PDF yandex, Suyun Gizli Mesajı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Suyun Gizli Mesajı PDF Oku

Suyun Gizli Mesajı, ülkeler arası üne sahip Japon araştırmacı Masaru Emoto’nun bütün dünya çapında büyük ses getiren su kristalleri fotoğraflarını içeren olağanüstü kitabı. Su moleküllerin düşüncelerimizden, duygularımızdan ve tercih ettiğimiz sözcüklerden etkilendiğini bulgulayan Dr. Emoto, suyun, söylenen sözlere, hissedilen duygulara, gösterilen görüntülere ve dinletilen müziğe göre nasıl bir değişim gösterdiğini birbirinden muhteşem su kristali fotoğraflarıyla gözler önüne çıkarıyor. Hem dünyamız hem de bizler büyük ölçüde sudan oluştuğumuz için suyun mesajı hepimizin bireysel sağlığı, doğanın yenilenmesi ve dünya barışı yönünden muazzam bir önem taşıyor.
Depremden hemen önce ve hemen sonra yeraltı sularından aldığı numunelerdeki kristal oluşumlarını inceleyen Dr. Emoto, bu verilerin biriktirilmesi durumunda, su kristali teknolojisinin depremleri önceden tespit etmekte kullanılabileceğini de ortaya koyuyor.
“Yüzseneler boyunca, insanlık, yeryüzünden sürekli olarak çaldı ve her seferinde geride çok daha kirli bir dünya bıraktı. Ama şimdi su bizimle konuşuyor; su kristalleri aracılığıyla, bilmemiz gerekenleri bize dile getiriyor. Bugünden bu yana çiçeği burnunda bir tarih şekillendirmeliyiz. Su, kendimize nasıl bir yön tespit ettiğimizi büyük bir dikkatle izliyor ve kayda geçiriyor. Benim tek arzum, suyun bütün insanlığa verdiği mesajın herkesçe duyulması ve özümsenmesi.”

Sayfa Sayısı: 279

Baskı Yılı: 2005

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kuraldışı Yayınları