1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Süper Çengel Bulmaca 1 Pdf indir

Süper Çengel Bulmaca 1 Pdf indir
0

Süper Çengel Bulmaca 1 pdf indir, Bulmaca türünde kaleme alınan Süper Çengel Bulmaca 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Süper Çengel Bulmaca 1 kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Süper Çengel Bulmaca 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Süper Çengel Bulmaca 1 kitabın Olimpos Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Süper Çengel Bulmaca 1 pdf oku, Süper Çengel Bulmaca 1 PDF yandex, Süper Çengel Bulmaca 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Süper Çengel Bulmaca 1 PDF Oku

Yepyeni ve değişik bir bulmaca dergisi; “Çengel Bulmaca” ile başbaşasınız. Çengel Bulmaca ile; beyninizi daha aktif hale getirecek, merak edecek, çözüme ulaşmanın zevkini alacaksınız… Derginizin içinde gezinip, birbirinden enteresan ve değişik bulmacaları çözdükçe bu farkı daha iyi anlayacaksınız… Bilgilerinizi ve kitapları karıştırarak veya hafızanızı tazeleyerek çözeceğiniz bulmacalar, becerilerinizi geliştirmenize de büyük katkı sağlayacak… Hiçbir yerde yayınlanmamış çiçeği burnunda Çengel Bulmacaları bu kitapta topladık.

Çengel Bulmaca sayesinde:

1-Dikkat becerilerinizi güçlendirin.
2- Sorun çözücü olun.
3- Okuma hızınızı artırın.
4- El-göz koordinasyonunuzu geliştirin.
5- Yaşlanmaya bağlı bellek kaybı riskinizi azaltın.

Böylelikle beyninizin 5 temel özelliğini harekete geçirmiş olacaksınız. Ayrıca düşünce gücünüzü hızlandıracak, dikkatinizi, belleğinizi, dil becerilerinizi, görsel ve mekânsal zekânızı ve mantıklı akıl yürütme becerinizi keskinleştireceksiniz.

Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Olimpos Yayınları