1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sümerler Pdf indir

Sümerler Pdf indir
0

Sümerler pdf indir, türünde kaleme alınan Sümerler kitap ile ilgili özet bilgiler. Sümerler kitabı yazar Helmut Uhlig tarafından kaleme alınmıştır. Sümerler kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Sümerler kitabın Totem tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sümerler pdf oku, Sümerler PDF yandex, Sümerler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sümerler PDF Oku

“Sümerler, gerçek anlamda fakat 20. yüzyılda keşfedildiler. Onlarla alakalı bilgilerimizi şekillendiren ispatların çoğu, Birinci ve İkinci Dünya Savaşları içinde yapılan kazılarda gün yüzüne çıktı. Bunlarla alakalı olarak gerçekleştirilen yayınlar artık kütüphaneleri doldurmaktadır. Bunun yanı sıra yüzlerce bilim adamı, Sümerlerin nereden geldikleri ve erken tarihlerinin seyri ile ilgili bilgi vermeden önce, onların yaşamları, dinleri ve kültürleriyle alakalı birden fazla şeyi açıklayan binlerce çivi yazısını çözmek için uğraştılar ve halen uğraşmaktadırlar.”

Helmut Uhlig, “Tarihin Başlangıcındaki Bir Halk: Sümerler” adlı bu kitabında, elde edilen maddi verilerden hareketle, bir büyük uygarlığın kuruluşunu, gelişimini ve günümüze devrettiği kültürel-sanatsal mirasını inceleyerek, bizi keyifli ve öğretici bir tarih yolculuğuna çıkarıyor.