Pdf Kitap Arşivi

Sudoku Uzman Seviye Pdf indir

Sudoku Uzman Seviye pdf indir, Bulmaca türünde kaleme alınan Sudoku Uzman Seviye kitap ile ilgili özet bilgiler. Sudoku Uzman Seviye kitabı yazar Celal Kodamanoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Sudoku Uzman Seviye kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Sudoku Uzman Seviye kitabın Amazon Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sudoku Uzman Seviye pdf oku, Sudoku Uzman Seviye PDF yandex, Sudoku Uzman Seviye PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sudoku Uzman Seviye PDF Oku

Amazon Yayıncılık tarafından hazırlanan Uzman Seviye Sudoku bulmacası çıkıyor…
Sudoku Uzman Seviye Bulmaca ile; aklınız oynasın, zihniniz zıplasın, beyniniz hoplasın…
Uzman Seviye Sudoku, çözümünde işinde uzman, şuana dek vakit geçirmek için bir çok kez sudoku çözmüş ve “Ben fazla zor bulmaca istiyorum” diyenlerin ilgisini çekecektir.

Sudoku, Japonya’dan olağanüstü bir hızla tüm Dünya’ya yayılan ve deyim yerindeyse doktorlar tarafından tavsiye edilir konuma geldi.

Sudoku Uzman Seviye, beyninizi % 100 çalıştıracak, bağımlılık yaratacak çiçeği burnunda bir bulmaca kitabı. En bi hayli beğeni alan mantık geliştirme oyunlarında; 222 bulmaca ile birlikte çözümlerini de bulacaksınız…

Bu kitabı çok seveceksiniz. Çünkü;
Sudoku Bulmaca, beyninizin 5 temel özelliğini harekete geçirecek, geliştirmesine yol gösterecek ve düşünce gücünüzü hızlandıracak.
Bu kitapla; dikkatinizi belleğinizi, zekânızı ve mantıklı akıl yürütme becerinizi keskinleştireceksiniz.
Böylelikle:
1- Dikkat becerilerinizi güçlendirin.
2- Sorun çözücü olun.
3- Okuma hızınızı artırın.
4- El-göz koordinasyonunuzu geliştirin.
5- Yaşlanmaya bağlı bellek kaybı riskinizi azaltın.

Sayfa Sayısı: 244

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Amazon Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu