1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? Pdf indir

Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? Pdf indir
0

Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitap ile ilgili özet bilgiler. Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitabı yazar Leonard Mlodinow tarafından kaleme alınmıştır. Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitabın Okuyan Us Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? pdf oku, Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? PDF yandex, Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Subliminal – Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? PDF Oku

“Mlodinow, bilimi anlaşılır ve keyifli hale getirirken asla hataya düşmüyor.”
Stephen Hawking

“Yaptığınız seçimlerin neden ve nasıl olduğunu bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizi tekrar düşünmeye sevk edecek olan bu harika yolculukta Mlodinow’u takip edin.”
David Eagleman, Incognito’nun yazarı

“Okunması gereken bu kitap hem kışkırtıcı hem de son derece eğlendirici. Mlodinow iş, para, politika ve özel yaşamımızdaki hareket şekilimize, içgörümüzü açan bir bakış sunuyor.”
Jerry A. Webman (Oppenheimer Funds, Inc’de Başekonomist), MoneyShift’in yazarı

“Az bildiğimiz bir yer olan bu tehlikeli bölgede, bilinçsiz zihne doğru güvenilir bir yolcu olan Mlodinow tarafından götürüldüğümüz, okunması son derece kolay, keyifli, düşünceyi harekete geçiren bir yolculuk.”
Christof Koch, Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü, Bilişsel ve Davranışsal Biyoloji Profesörü

Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları