1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar Pdf indir

Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar Pdf indir
0

Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar kitap ile ilgili özet bilgiler. Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar kitabı yazar Georg Christoph Lichtenberg tarafından kaleme alınmıştır. Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar kitabı 10,5 x 15,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar kitabın Türkçe Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar pdf oku, Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar PDF yandex, Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şubatın 29unda Doğan Bahtsızlar İçin Teselli Bahaneleri-Turuncu Kitaplar PDF Oku

 

Gülme organı neresidir? Çoğunlukla iki adres gösterilir, biri ağız diğeri malum. Lichtenberg ile üçüncü bir yer daha olduğunu fark edeceksiniz: safra kesesi.

 

“Durumun ve koşulların uygun olup olmayışına göre, kişi arada bir tüm yanılgılarıyla bir bilge olarak ve arada bir de tüm bilgeliğiyle şaşkın bir ördek olarak kabul edilebilir.”