Ders Kitapları

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Pdf indir

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitap ile ilgili özet bilgiler. Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabı yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmıştır. Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabın Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır pdf oku, Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır PDF yandex, Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır PDF Oku

Bu kitabı niye yazdım?
Krushen diye bir Amerikalı dilbilimci seminerinde, İngiltere’de Güzin Abla benzeri bir köşe yazarına giden mektubu anlatmıştı. Mektup şöyleydi:

“Sevgili Kathy,

Biriyle ilişkim var, fakat onunla evlenip evlenmemek hususunda kararsızım. Beni çok kıskanıyor. Birkaç kere şiddet de uyguladı. Kavgacı. Ayrıca bana hiç güveni yok. Bir gün beni eve bıraktıktan iki saat sonra telefon açtı, amacı benim evde olup olmadığımı anlamaktı. Bir sabah onu kapımın önünde uyurken buldum. Ayrıca çok asabi; bu da kararsızlığımı arttırıyor. En ufak bir şeyden parlayabiliyor. Aslını söylemek gerekirse düşünüyorum da beni sevdiğini gösteren hiçbir şey yapmıyor, niye onunla birlikteyim ki? Evet doğruyu söylemek gerekirse, yanlış kişiyle birlikteyim. Evet kararımı verdim. Neyse Kathy umarım sen iyisindir!!

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 226

Baskı Yılı: 2014

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 226

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 136

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu