1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sosyalizm Geliyor Savulun Pdf indir

Sosyalizm Geliyor Savulun Pdf indir
0

Sosyalizm Geliyor Savulun pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Sosyalizm Geliyor Savulun kitap ile ilgili özet bilgiler. Sosyalizm Geliyor Savulun kitabı yazar Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. Sosyalizm Geliyor Savulun kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 1993 ile basılmıştır. ebatında olan Sosyalizm Geliyor Savulun kitabın Nesin Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sosyalizm Geliyor Savulun pdf oku, Sosyalizm Geliyor Savulun PDF yandex, Sosyalizm Geliyor Savulun PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sosyalizm Geliyor Savulun PDF Oku

Bendeniz de bir miktar sosyalistimdir, dedi, ama buyurduğunuz gibi sosyalizmin de hududu var… Bir insan yüzde yirmi, yüzde otuz, hatta yüzde kırk sosyalist olabilir… Ama herşeyin fazlası haram…

Daha önce gittiklerimize de uğruyorduk. Onlar da git gide sosyalist oluyorlar ve sosyalist bi hayli da bize verdikleri para azalıyordu. Son gittiğimiz büyük işadamı, ben yüzde altmış sosyalistimdir… dediği gün, Niyazi kahvede bize arkadaşlar, artık bu iş tamam, bu herifler yüzde altmış sosyalist oldu mu, olmadı mı… Bize iş yok… dedi.