1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sorularla Nors Mitolojisi Pdf indir

Sorularla Nors Mitolojisi Pdf indir
0

Sorularla Nors Mitolojisi pdf indir, türünde kaleme alınan Sorularla Nors Mitolojisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Sorularla Nors Mitolojisi kitabı yazar Mahir Şanlı tarafından kaleme alınmıştır. Sorularla Nors Mitolojisi kitabı 112 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sorularla Nors Mitolojisi kitabın 1. Basım Bilge Kültür Sanat tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sorularla Nors Mitolojisi pdf oku, Sorularla Nors Mitolojisi PDF yandex, Sorularla Nors Mitolojisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sorularla Nors Mitolojisi PDF Oku

“Eğer hâlâ kafanızda birtakım sorular varsa bunun kaynağını bilmem olabilecek değil. Çünkü önceden hiç kimsenin dünyanın hikâyesiyle alakalı bu kadar detay verdiğini okumadım. Sizin için kaleme alınan bu kaynaktan kana kana için.”
Snorri Sturluson / Nesir Edda

Bilge Mitos dizisi içinde bulunan Sorularla Nors Mitolojisi Mahir Şanlı’nın titiz çalışması, kapsayıcı içeriği ile mitoloji alakalılerinden bu alanda akademik çalışma yapan akademisyenlere uzanan geniş bir okur kitlesi için hazırlanmıştır.