1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Son Günah Pdf indir

Son Günah Pdf indir
0

Son Günah pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Son Günah kitap ile ilgili özet bilgiler. Son Günah kitabı yazar Hamza Yardımcıoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Son Günah kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Son Günah kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Son Günah pdf oku, Son Günah PDF yandex, Son Günah PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Son Günah PDF Oku

“Bir insanın ölümü trajiktir. On insanın ölümü dramatiktir. Bir milyon insanın ölümü ise yalnızca bir istatistiktir.” – Josef Stalin

Şeytanın sunduğu elmayı iradesine yenilerek kabul eden ve böylece cennetten kovulan insana, şeytan ne vaat etmiş olabilir ki? Haz mı? Hayır. GÜÇ! Tanrı’nın güvenli krallığında, bolluk ve bereket içinde yaşayıp giden insanoğluna şeytanın vaat edebileceği tek şey, insanın kendi krallığını ilan etmesi olabilirdi fakat. Böylelikle ilk kez Tanrı’nın tahtına göz dikmeye cüret eden insanoğlu, elmayla sembolize edilen tanrısallık gücünü kabul ederek ilk günahını işlemiş oldu. Kendinin tanrıyı oynayabileceği bir dünya çapında, kendi kaideleriyla kendi egemenliğini kurdu. Pandemi deneyimiyle birlikte bu kez dijital devletleşmenin provasını yaparak form değiştirmeye hazırlanan dünya çapında, bir kez daha Tanrı’nın tahtında oturmak isteyen egemen küresel güçler, kartları yeniden dağıtmaya karar verdiler. Bu sonsuz güç istenci karşısında, dijital devletlerin köleliğine mahkûm edilecek olan insanlık, gerçekliğe ne zaman uyanacak ve baskıya karşı nasıl direnecek?