1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Son Çağrı – Anunnakilerle Temas Pdf indir

Son Çağrı – Anunnakilerle Temas Pdf indir
0

Son Çağrı – Anunnakilerle Temas pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Son Çağrı – Anunnakilerle Temas kitap ile ilgili özet bilgiler. Son Çağrı – Anunnakilerle Temas kitabı yazar Gök Türk tarafından kaleme alınmıştır. Son Çağrı – Anunnakilerle Temas kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Son Çağrı – Anunnakilerle Temas kitabın Mavi Kalem Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Son Çağrı – Anunnakilerle Temas pdf oku, Son Çağrı – Anunnakilerle Temas PDF yandex, Son Çağrı – Anunnakilerle Temas PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Son Çağrı – Anunnakilerle Temas PDF Oku

1969’da Neil Armstrong’un Ay’a indiği gibi, Enki adında önderle elli kişilik astronot grubu da şimdilerden hemen hemen 445 bin yıl önce Dünya’ya inmişti. Dünya’ya ilk ayak basan kişi olan Enki denize indiği için mitolojide kendisine ‘Balık Adam’ olarak yer edinmişti. Kendi gezegenleri Nibiru’nun özelliğinden dolayı biyolojik saatlerinin farklı işlemesiyle bizlerden fazla daha uzun süreler yaşayabilen bu tür; Muhafızlar, Gözcüler, Neteru, Nefilim, Tanrılar gibi çeşitli isimlerle anılsa da bizler Sümer’den öğrendiğimiz şekliyle “Anunnaki” terimini kullanmayı daha uygun buluyoruz.

Anunnakiler göklerdeki uçan araçlarıyla ve astronot kıyafetleriyle kadim çizimlerde hep “Kartal adamlar veya kanatlı insanlar” olarak yer edinmişlerdir. Bizler bu uçan araçlara UFO diyor olabiliriz ama kadim halklar için bu araçlar tanrıların arabalarıydı.Bu kitap, kadim uygarlıkların tanrıları olarak anılan başta İnanna olmak üzere Dumuzi, Marduk, Ninurta gibi anunnakiler ile biz dünyalıların içinde kurulmuş ilişkileri ve bu ilişkilerin şimdilerdeki yansımalarını okuyucuya sunmak için yazıldı. Bu kitabı bitirdiğinizde anunnakiler ile insanlar içindeki ilişkinin hala devam edip etmediğini sorgulayacaksınız.

Sayfa Sayısı: 278

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Mavi Kalem Yayınevi