1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Soluk Mavi Nokta Pdf indir

Soluk Mavi Nokta Pdf indir
0

Soluk Mavi Nokta pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Soluk Mavi Nokta kitap ile ilgili özet bilgiler. Soluk Mavi Nokta kitabı yazar Carl Sagan tarafından kaleme alınmıştır. Soluk Mavi Nokta kitabı 320 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21,5 ebatında olan Soluk Mavi Nokta kitabın 5. Basım Ayrıntı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Soluk Mavi Nokta pdf oku, Soluk Mavi Nokta PDF yandex, Soluk Mavi Nokta PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Soluk Mavi Nokta PDF Oku

Carl Sagan, keskin bakışını Evren’in muhteşem sırrıne atmış ve dahası bunu dünya çapında milyonlarca okurun rahatlıkla anlayacağı bir açıklıkla dile getirmişti.  

Soluk Mavi Nokta işte bu taçlanmış çalışmanın adıdır. İnsan ırkı nihayet radikal anlamda yeni bir sınır bölgesine, yani uzayın sınırına gelip dayandığında, gelecek kuşaklar çağımıza geçip gitmiş bir zaman olarak bakacaklardır. Soluk Mavi Nokta’da Carl Sagan, kozmostaki bu muhteşem yeni tarihimizin izini sürüyor ve güneş sistemimizden çıkıp galaksilerin ötesindeki mesafelere yol alırken, bize önceden bir karaltı gibi görünen bu yeni geleceği anlatıyor. Carl Sagan başka dünyaların keşfinin ve bu dünyalara olası yerleşimlerin ne bir fantezi ne de bir lüks olmadığı hususunda ısrarcı: tabi ki insan ırkının hayatta kalması için gerekli olan koşulların da farkında olarak sürdürülen bir ısrar bu…