1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı Pdf indir

Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı Pdf indir
0

Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı kitabı yazar M. Kaan Dericioğlu tarafından kaleme alınmıştır. Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı kitabı 14 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı kitabın Türkçe Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı pdf oku, Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı PDF yandex, Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Siz de Buluş Yapabilirsiniz-Patent El Kitabı PDF Oku

Buluş yapmak söz konusu olduğunda, eline kalem almamış herhangi biri bile Leonardo da Vinci veya Albert Einstein ile aynı noktadadır!

Herkes mucit olabilir, herkes buluş yapabilir. Önemli olan, bu buluşların nasıl yazılı hâle getirileceğini öğrenmektir. Siz de fikirlerinizi hayata geçirip bir mucit olabilir, buluşlarınızın patentini alabilirsiniz.

Elinizdeki kitap, buluş ve patent başvurusu alanında dünya sıralamasının alt saatleri civarında bulunan insanımızı cesaretlendirmeyi, buluşlarıyla ülkesine katkı yapar hâle gelmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu kitap, fikirlerinizi nasıl ifade edebileceğiniz hususunda size yol gösterecek ve basit bir şekilde anlaşılabilen, fikirlerinizin yolunu açan bir kılavuz olarak en büyük desteğiniz olacaktır.