Edebiyat Kitapları

Siyah Takım Elbiseli Adam Pdf indir

Siyah Takım Elbiseli Adam pdf indir, Dünya Öykü türünde kaleme alınan Siyah Takım Elbiseli Adam kitap ile ilgili özet bilgiler. Siyah Takım Elbiseli Adam kitabı yazar Stephen King tarafından kaleme alınmıştır. Siyah Takım Elbiseli Adam kitabı 112 sayfadan oluşmakta olup Mat Kuşe ile basılmıştır. 13 x 19 ebatında olan Siyah Takım Elbiseli Adam kitabın 1. Basım İnka tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Siyah Takım Elbiseli Adam pdf oku, Siyah Takım Elbiseli Adam PDF yandex, Siyah Takım Elbiseli Adam PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Siyah Takım Elbiseli Adam PDF Oku

Anlatı ustası Stephen King, Siyah Takım Elbiseli Adam’da izi silinmeyen korkunç bir çocukluk anısının öyküsünü anlatıyor: Yaşlı bir adamın son günlerine kadar peşini bırakmayan bir anının, uğursuz bir karşılaşmanın, bir hayatta kalma mücadelesinin, bir kâbusun öyküsü… 1996 senesinde O. Henry Ödülüne layık görülen öykü, okuru ölümle burun buruna getiren, King’in eşsiz kabiliyetini ustalıkla birleştirdiği, çarpıcı bir anlatı.

Siyah Takım Elbiseli Adam’a, Stephen King’in “bir Amerikalı tarafından yazılmış en iyi on öyküden biri” olarak gösterdiği ve öyküsüne ilham kaynağı olan Nathaniel Hawthorne’un 1835 tarihli Genç Goodman Brown adlı öyküsü eşlik ediyor. Amerikan edebiyatının en mühim metinlerinden biri olarak kabul gören öykü, dindarlık maskesi altında yaşayan insanları, çıkar odaklı ilişkileri, yozlaşmış iktidar sahiplerini resmederken, dönemine ve bugüne ışık tutuyor.

“O günlerde her yerde hayaletler vardı.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu