Pdf Kitap Arşivi

Sisin Sakladıkları 1 Pdf indir

Sisin Sakladıkları 1 pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Sisin Sakladıkları 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Sisin Sakladıkları 1 kitabı yazar Miyase Sertbarut tarafından kaleme alınmıştır. Sisin Sakladıkları 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Sisin Sakladıkları 1 kitabın Tudem Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sisin Sakladıkları 1 pdf oku, Sisin Sakladıkları 1 PDF yandex, Sisin Sakladıkları 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sisin Sakladıkları 1 PDF Oku

Kargaların kaç yıl yaşadığını biliyor musunuz? Kargaların genlerini insanlara aktarmaya çalışan genetikçiler… Genetik çalışmaların yapıldığı üs tüm bir yöreyi, insanları ve doğayı tehdit etmeye başlayınca; yaz tatilini teyzesinin köyünde geçirmekte olan İlay, arkadaşı Fuat ve teyzesinin, insanları kobay olarak kullananlara karşı giriştikleri nefes kesici mücadelesini ifade etmektedir.

“Sisin Sakladıkları heyecanlı bir roman; şimdilerde geçen, çağı yakalamış, şimdinin çocuklarını kesinlikle çok heyecanlandıracak bir roman hem de. Bütün gençler için yaz tatili boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir kitap arıyorsanız Sisin Sakladıkları raflardaki yerini aldı.”
-Radikal Kitap-

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 149

Dili: Türkçe
Yayınevi: Tudem Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu