Ders Kitapları

Sırlarımız Kadar Hastayız Pdf indir

Sırlarımız Kadar Hastayız pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Sırlarımız Kadar Hastayız kitap ile ilgili özet bilgiler. Sırlarımız Kadar Hastayız kitabı yazar Bülent Demircioğlu tarafından kaleme alınmıştır. Sırlarımız Kadar Hastayız kitabı 344 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sırlarımız Kadar Hastayız kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sırlarımız Kadar Hastayız pdf oku, Sırlarımız Kadar Hastayız PDF yandex, Sırlarımız Kadar Hastayız PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sırlarımız Kadar Hastayız PDF Oku

Hastalık, ruhumuzun çığlığından başka bir şey değildir, o halde neden ısrarla çareyi yalnızca bedende arıyoruz?

Bugün geleneksel tıp muhteşem görüntüleme teknikleriyle, kusursuz testleriyle ve müthiş teşhisleriyle işimizi kolay bir şekildelaştırsa da, bedeni hâlâ bir makine gibi gördüğü için enerji bedenimizi yok sayar. Oysa bedenimiz duygusal, zihinsel ve ruhsal çatışmalarla bir bütündür. Bedensel bir hastalığın yalnızca bedenle alakalı olduğunu düşünmek hem hekimler hem de hastalar için eksik bir yaklaşımdır.

Bedende bir araya gelen bir hastalık ruhun alakalı bölümünde başlar, ardından bedene mesaj olarak iletilir. Bu mesaj görünür duruma geldiğinde biz buna “hastalık” deriz. İlaçları reddetmek olabilecek değildir, fakat enerji bedenin ilaçlardan çok daha etkili olduğu artık aşikârdır, üstelik enerji bedenin şifasından yararlanmak için bir bedel ödemeniz de gerekmez.

Dr. Bülent Demircioğlu, SIRLARIMIZ KADAR HASTAYIZ kitabında enerji bedeninizi nasıl iyileştireceğinizi en sade ve pratik yoluyla anlatıyor. ReSetting metoduyla ruhun çalışma prensibini, travmaların kodlarını, bunların yönetilmesini ve boşaltımını her hastalığı ele alarak açıklıyor, kendi kendinize iyileşmenin holistik yollarını aktarıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu