Felsefe Kitapları

Sırlar Kitabı Pdf indir

Sırlar Kitabı pdf indir, Bilgelik türünde kaleme alınan Sırlar Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Sırlar Kitabı kitabı yazar Deepak Chopra, M.D tarafından kaleme alınmıştır. Sırlar Kitabı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Sırlar Kitabı kitabın Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sırlar Kitabı pdf oku, Sırlar Kitabı PDF yandex, Sırlar Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sırlar Kitabı PDF Oku

Her yaşam, açılmayı bekleyen bir sırlar kitabıdır. Bu kitapta, yalnız aşkın değil, sağlıklı yaşamın, hakikatin ve inancın sırrı da saklıdır. Hatta kim bulunduğumuzun sırrı bile… Ki bu, sırların en bilinmezidir.

Her insan, yaşamına yeni bir anlam kazandıracak bir atılım, bir dönüm noktası, bir açılım arar. Sırlar Kitabı, bu açılımı sağlayacak, sizi değişimden dönüşüme, oradan da aydınlanmanın tadına varabileceğiniz kutsal bir yere taşıyabilecek paha biçilmez bir hazinedir.

“‘En büyük açlığınızı gidermenin tek yolu içinizdeki gizli boyutları keşfetmektir’ diyen Chopra, aydınlanma için 15 spiritüel sırrı okurlarıyla paylaşıyor.”
-Publishers Weekly-

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Omega

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu