1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı Pdf indir

Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı Pdf indir
0

Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı pdf indir, Sosyoloji türünde kaleme alınan Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı kitap ile ilgili özet bilgiler. Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı kitabı yazar Selen Baranoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,6 x 21 ebatında olan Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı kitabın 1. Basım Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı pdf oku, Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı PDF yandex, Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sınırları Aşmak – Sınırlı Dünyada Sınırları Aşan Tüketim Hastalığı PDF Oku

Dünyanın tüm alışveriş merkezleri cebimizde geziyoruz artık. Bir kredi kartı ve bir mobil cihazla, istediğimiz an istediğimiz her şeye ulaşabilinmekte. Peki bunun neticesinde ne oluyor? Çok kolay; hastalanıyoruz. Bunun adı da aşırı tüketim hastalığı ve bana kalırsa şimdilerdeki en tehlikeli hastalık boyutuna çoktan geldi bile. Lakin çoğumuz bu tehlikenin halen farkına varamadık.

Tüketim kültürünün perisi, tükettikçe özel bulunacağımızı fısıldıyor kulağımıza, imaj her şeydir diyor. Daha özel, daha güzel, daha kuvvetli, daha bunun bunun yanındalıklı olmak için tüketiyoruz; vitrinlerin, neonların göz alıcı ışıltısında birörnek renklere büründüğümüzü fark etmiyoruz bile… Tükettikçe mutsuzlaşıyoruz, sosyal platformdaki aksimiz tam tersini söylese de… Yalnız kendimizi değil, doğayı, tekmil canlıları da yok ediyoruz.

Durma Çabala hareketinin öncüsü Selen Baranoğlu, aşırı tüketim hastalığının teşhis ve tedavi metotlarıni sunduğu bu kitapta, hem bireysel hem küresel anlamda iyileşmenin reçetesini veriyor.