1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Sınırlar Pdf indir

Sınırlar Pdf indir
0

Sınırlar pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Sınırlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Sınırlar kitabı yazar Henry Cloud tarafından kaleme alınmıştır. Sınırlar kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Sınırlar kitabın Diyojen Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sınırlar pdf oku, Sınırlar PDF yandex, Sınırlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sınırlar PDF Oku

  • Hayatınızı kontrol etmekte zorlanıyor musunuz?
  • İnsanlar sizden faydalanıyorlar mı?
  • Hayır demekte zorlanıyor musunuz?
  • İstekleriniz gerçekleşmediği için hayal kırıklığına uğruyor musunuz?
  • Birisi vaktinizi, sevginizi, enerjinizi veya paranızı istediğinde nasıl yanıt vermelisiniz?

 

Sınırlar kim olduğunuzu ve kim olmadığınızı gösterir. Sınırlar yaşamınıza yön veren kişisel çizgilerdir. Zihinsel, fiziksel ve ruhsal sınırlarınızı öğrendikten sonra, bireylerin size ne yaptırıp yaptıramayacaklarını açık ve net olarak siz belirleyin. Bu kitapta öğrenecekleriniz, yaşamınızda bir çok şeyi değiştirecek.

Sevmediğiniz yemeği yemeyin, istemediğiniz ortamda bulunmayın, eşiniz yürüyüş yapmayı sevmiyor diye onunla televizyon seyretmeyi kabul etmeyin. Sınırlarınızın içinde kişisel alanınız ve bu alanın içinde duygularınız, yapmak istedikleriniz ve gereksinimleriniz, dışında ise istemedikleriniz mevcuttur. Siz nerede durmak istiyorsunuz?