Edebiyat Kitapları

Sınır Pdf indir

Sınır pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Sınır kitap ile ilgili özet bilgiler. Sınır kitabı yazar Beyza Alkoç tarafından kaleme alınmıştır. Sınır kitabı 400 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 X 21 ebatında olan Sınır kitabın 1. Basım İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sınır pdf oku, Sınır PDF yandex, Sınır PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sınır PDF Oku

Sınır

Yeni nesil Türk edebiyatının önü açılan yazarlarından Beyza Alkoç, Sınır romanı ile okurlarına duygu yüklü ve bir o kadar da sürükleyici bir okuma deneyimi yaşatıyor. İlk baskısı 2018 senesinde yapılan kitap, filmleri aratmayan temposu ile okur kitlesini gün geçtikçe genişletmeye devam ediyor. Beyza Alkoç’un büyük büyük alkış alan Sınır adlı bu yapıtını okurken, siz de kendinizi romandan öte bir yaşantının içinde bulacaksınız.

Yetenekli Bir Yazarın Doğuşuna Şahitlik Edin

Başarılı eserleri ve üretkenliği ile edebiyat dünyasına bi hayli hızlı ve çarpıcı bir giriş yapan 1996 doğumlu Beyza Alkoç, özgün kalemi ile adından çok fazla söz ettiriyor. Yazarın yayımlanan sekizinci romanı olan Sınır, aslında kaleme aldığı ilk kitabı oluşturuyor. Yazmaya bi hayli erken yaşlarda başlayan Alkoç, bu eserinde okurlarını klasik fakat bi hayli bir hayli etkili bir öykü ile karşılıyor.

İmkansızlıklar İçinde Tutku Dolu Bir Aşk

Roman, felçli bir genç kız olan Nehir ile varlıklı bir ailenin oğlu olan Bora’nın içindeki hadiseleri anlatıyor. Nehir, uğradığı bir trafik kazası sonucu, yaşamının en güzel senelerında ömrü boyunca yürümekten mahrum kalacağını öğreniyor. Henüz bu durumun ağırlığını geçiremeyen genç kızın yaşamı, babasının işlerinin kötüye gitmesi ile bambaşka bir yöne evriliyor. Maddi durumunu kurtarmak maksadıyla bir ortaklığa girişen baba, işlerini birleştirmek istediği adamın şartı karşısında kızından büyük bir fedakarlık yapmasını istiyor. 

Hayli varlıklı bir adam olan ortak adayı, ortaklığı fakat Nehir ile kendi oğlunun evlenmesi karşılığında onaylayacağını dile getiriyor. Bunun üzerine iki genç, kendilerini çok geçmeden birbirleriyle evli olarak buluyor. Başta yaşamını havai ve mirasyedi bir genç olarak sürdüren Bora, Nehir’e karşı gitgide git gide artan sevgisi ile büyük bir değişime uğruyor. Peki, ikiliyi nasıl bir son bekliyor dersiniz?

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Okurlarıyla ilk kez dijital platformda buluşan Sınır, Beyza Alkoç’un olgun kalemi ile birden fazla okuru kendini çekiyor. Yeni nesil edebiyatın başarılı emsallari içinde bulunan bu eseri hala kitaplığınıza eklemediyseniz daha fazla geç kalmayın. Sepete özel avantajlardan yararlanmak için Sınır’ı hemen şimdi sipariş verin!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu