1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber Pdf indir

Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber Pdf indir
0

Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber kitap ile ilgili özet bilgiler. Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber kitabı yazar Ömer Şahan tarafından kaleme alınmıştır. Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber kitabın Pozitif Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber pdf oku, Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber PDF yandex, Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sınav Kaygısı Neden Var? Nasıl Azalır?-Öğrenciler Eğitimciler ve Ebeveynler için Bir Rehber PDF Oku

Sınav Kaygısı modern zamanların getirdiği bir endişe türü olarak ailelerin ve çocukların önünde bir dağ gibi artıyor.  Bu dağı aşmak için her bir aile kendi metotlarıni oluşturmaya çalışırken kimi aile çocuğunu fazla rahat kimi aile ise çok gergin buluyor. Her iki tavrın da sınav başarısına gölge düşüreceğini düşünüyorlar. Aslolan ise çocuğun hayat boyu mutluluğu ve başarısını getirecek metotları bulmaktır. Bu yöntemler bunun yanı sıra sınav içinde yol gösterecektır.
 
Yazar bu kitabında uzun senelera dayanan tecrübesiyle öğrencilere, eğitimcilere ve ebeveynlere sınav endişesı nedir anlama, kaynaklarını bulma ve o kaynakları doğru mecralara akıtarak sınavlarda başarılı olmanın yollarını gösteriyor.