Roman Kitapları

Shaman King – 2. Cilt Pdf indir

Shaman King – 2. Cilt pdf indir, türünde kaleme alınan Shaman King – 2. Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Shaman King – 2. Cilt kitabı yazar Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. Shaman King – 2. Cilt kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19,5 ebatında olan Shaman King – 2. Cilt kitabın 1. Basım Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Shaman King – 2. Cilt pdf oku, Shaman King – 2. Cilt PDF yandex, Shaman King – 2. Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Shaman King – 2. Cilt PDF Oku

500 yılda bir tertip edilen Şaman Turnuvası için dünyanın her tarafından seçilip gelen en iyi şamanlar toplanmaya başladılar. Büyük Ruh’la birleşmeyi başarıp Şaman Kral olmaya hak kazanacak şamanın belirleneceği bu büyük müsabaka, bu kez Tokyo’da gerçekleştirilecek. Bu turnuvaya katılacak olanların, şamanlık kabiliyetleriyle birlikte kendilerine bağladıkları ruhların kabiliyetlerini de en üst düzeyde kullanmaları gerekiyor. Diğer taraftan halen bu turnuvadan haberi bile olmayan Yoh, Ren’le giriştiği dövüşün ardından gözlerini hastane yatağında açar. Lakin Yoh’u orada tüm kaderini değiştirecek büyük bir sürpriz beklemektedir.

Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu