1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Shaman King – 1. Cilt Pdf indir

Shaman King – 1. Cilt Pdf indir
0

Shaman King – 1. Cilt pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Shaman King – 1. Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Shaman King – 1. Cilt kitabı yazar Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. Shaman King – 1. Cilt kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19 ebatında olan Shaman King – 1. Cilt kitabın 1. Basım Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Shaman King – 1. Cilt pdf oku, Shaman King – 1. Cilt PDF yandex, Shaman King – 1. Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Shaman King – 1. Cilt PDF Oku

Çoğu insan onlardan ölesiye korkuyor olsa da hayaletler Özel Şinra Lisesi öğrencilerinden Yoh Asakura’nın en yakın dostları.  Genç bir şaman olan Yoh Asakura öbür dünyayla bu dünyayı birbirine bağlayıp ruhlarla bağlantı kurabilen, müthiş yeteneklere sahip biri!  Diğer şamanlar gibi Yoh da ölülerin ruhlarının, vücuduna girip kendisiyle bütünleşmesine olanak sağlıyor ve onların güçlerini, insanlara yardım etmek için kullanıyor. Lakin son haftalarda Yoh’un sorumluluğu çok daha büyük, zira bu ruhlar ve onlarla birlikte hareket eden insanlar bi hayli fazla tehlikeli olabiliyor.

Ödüllü yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!