1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Şeytanın Müridi Pdf indir

Şeytanın Müridi Pdf indir
0

Şeytanın Müridi pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Şeytanın Müridi kitap ile ilgili özet bilgiler. Şeytanın Müridi kitabı yazar Glenn Meade tarafından kaleme alınmıştır. Şeytanın Müridi kitabı 640 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Şeytanın Müridi kitabın 1. Basım Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şeytanın Müridi pdf oku, Şeytanın Müridi PDF yandex, Şeytanın Müridi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şeytanın Müridi PDF Oku

Kate Moran, bir FBI ajanı… Constantine Gamal, bir seri katil. Namı diğer Şeytanın Müridi…

Moran’ın nişanlısı ve onun on iki yaşındaki kızı, düğünlerinden bir gün önce, seri katil Constantine Gamal tarafından kaçırılıp öldürülür… Moran, yılmadan izini sürecek adeta bir kedi fare kovalamacası sonunda, kara büyü ve ritüeller eşliğinde çifte cinayetler işleyen katili mahkemeye çıkarmayı başaracaktır. İdam edilmeden hemen önce Gamal, Moran’a geri döneceğine ve onu yok edeceğine yemin eder!

Kısa süre sonra, aynı biçimde işlenen çifte cinayetler yeniden başlayacaktır. Soru basit, Gamal’ı taklit eden biri yahut birileri mi var, yoksa Gamal geri mi döndü?

Glenn Meade’in kaleminden Washington’dan Paris’e oradan İstanbul’a kadar uzanan sürükleyici bir polisiye Şeytanın Müridi.

“Meade’in korkutucu anlatımında özel olarak dikkat çeken şey üslubu ve karakterlerin ustkalık ve beceriyle çizilmiş olması.”
Glasgow Herald