Ders Kitapları

Sevme Sanatı – Modern Kapak Pdf indir

Sevme Sanatı – Modern Kapak pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Sevme Sanatı – Modern Kapak kitap ile ilgili özet bilgiler. Sevme Sanatı – Modern Kapak kitabı yazar Erich Fromm tarafından kaleme alınmıştır. Sevme Sanatı – Modern Kapak kitabı 200 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sevme Sanatı – Modern Kapak kitabın 1. Basım Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sevme Sanatı – Modern Kapak pdf oku, Sevme Sanatı – Modern Kapak PDF yandex, Sevme Sanatı – Modern Kapak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sevme Sanatı – Modern Kapak PDF Oku

“Sevgi, kişiyi diğer insanlardan ayıran duvarları yıkan, onu diğerleriyle birleştiren, insanın içindeki etkin güçtür.”

 

“Psikoloji bölgesindeki en mühim çalışmalardan biri.”

—The New York Times

 

Her sanat dalı disiplin, odaklanma ve sabır gerektirir. Sanatta ustalaşma, bir çocuğun yeni yürümeye başladığı evredeki gibi düşe kalka ama denemekten vazgeçmemekle elde edilmektedir. Sevmek de içinde sevme ve sevilme eylemini birlikte muhafaza eden bir sanattır. Hatta diğer sanat dallarından daha fazla içgörüye ve anlayışa sahip olmaya ihtiyaç duyar. Bir ustası, bir kılavuzu yoktur; birinin salt kendisi için ve tek başına edinebileceği bireysel bir deneyimdir.

 

Sevme Sanatı, bu sanatın nasıl ve hangi araçlarla icra edileceğinin anlatıldığı bir reçete veya sevginin ne olduğu hususunda binlercesi bulunan bir kişisel gelişim kitabı değildir. Bunun çok ötesinde, artık bir klasik sayılan, aşağı yukarı tüm dünya dillerine çevrilen, yayımlandığı ülkelerde milyonlarca satan bu kitap, insanlığın geleceği için hümanist bir yaklaşım, sevme ile ilgili kusursuz bir felsefi manifestodur.

 

Sevme Sanatı, “sevmek” eyleminin ana hatlarını tespit eden ve bunu felsefe ve psikoloji temelinde ele alan, incitmeyen, eleştirmeyen, dili ve içeriği asla eskimeyen bir kitap.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu