Ders Kitapları

Sevme Sanatı – Klasik Kapak Pdf indir

Sevme Sanatı – Klasik Kapak pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Sevme Sanatı – Klasik Kapak kitap ile ilgili özet bilgiler. Sevme Sanatı – Klasik Kapak kitabı yazar Erich Fromm tarafından kaleme alınmıştır. Sevme Sanatı – Klasik Kapak kitabı 200 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sevme Sanatı – Klasik Kapak kitabın 1. Basım Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sevme Sanatı – Klasik Kapak pdf oku, Sevme Sanatı – Klasik Kapak PDF yandex, Sevme Sanatı – Klasik Kapak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sevme Sanatı – Klasik Kapak PDF Oku

Her sanat dalı disiplin, odaklanma ve sabır gerektirir. Sanatta ustalaşma, bir çocuğun yeni yürümeye başladığı evredeki gibi düşe kalka ama denemekten vazgeçmemekle elde edilmektedir. Sevmek de içinde sevme ve sevilme eylemini birlikte muhafaza eden bir sanattır. Hatta diğer sanat dallarından daha fazla içgörüye ve anlayışa sahip olmaya ihtiyaç duyar. Bir ustası, bir kılavuzu yoktur; birinin salt kendisi için ve tek başına edinebileceği bireysel bir deneyimdir.

 

Sevme Sanatı, bu sanatın nasıl ve hangi araçlarla icra edileceğinin anlatıldığı bir reçete veya sevginin ne olduğu hususunda binlercesi bulunan bir kişisel gelişim kitabı değildir. Bunun çok ötesinde, artık bir klasik sayılan, aşağı yukarı tüm dünya dillerine çevrilen, yayımlandığı ülkelerde milyonlarca satan bu kitap, insanlığın geleceği için hümanist bir yaklaşım, sevme ile ilgili kusursuz bir felsefi manifestodur.

 

Sevme Sanatı, “sevmek” eyleminin ana hatlarını tespit eden ve bunu felsefe ve psikoloji temelinde ele alan, incitmeyen, eleştirmeyen, dili ve içeriği asla eskimeyen bir kitap.

 

“Psikoloji bölgesindeki en mühim çalışmalardan biri.”

—The New York Times

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu