Felsefe Kitapları

Sesim Seninle Her Yerde Pdf indir

Sesim Seninle Her Yerde pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Sesim Seninle Her Yerde kitap ile ilgili özet bilgiler. Sesim Seninle Her Yerde kitabı yazar Sidney Rosen tarafından kaleme alınmıştır. Sesim Seninle Her Yerde kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Sesim Seninle Her Yerde kitabın Yol Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sesim Seninle Her Yerde pdf oku, Sesim Seninle Her Yerde PDF yandex, Sesim Seninle Her Yerde PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sesim Seninle Her Yerde PDF Oku

Milton H.Erickson, çağımızın en etkili hipnoterapisti olarak kabul edilmektedir. Terapisinin bir kısmını telkin hikâyelerinin kullanımı oluşturmaktadır. Şok, sürpriz ve konfüzyon yollarıyla bol miktarda soru, kelime oyunu ve şakayla bireylerin içinde bulundukları durumu başka bir bakış açısıyla görmelerine yardım etmiştir.

Sydney Rosen, M.D. hipnoterapi ve psikoterapide Eriksoniyen metotlarınin dünyaca ünlü bir öğreticisidir. New York Milton H.Erickson Psikoterapi ve Hipnoz Derneği’nin kurucu başkanlığını yapmış ve artık emekli olmuştur.

Kişisel psikolojik içe bakış sağlayan keyifli bir okumanın müthiş bir kombinasyonu.
-Los Angeles Times-

Bu kitapta klinik tedavi uzman kişilerının ikna hususunda öğreneceği ve kendi uygulamalarında kullanabileceği çok şey var. Rosen’in kitabı Erickson’un muhteşem vizyonunu paylaşmamıza yardım ediyor.”

American Journal of Psychoanalysis Milton H.Erickson, insan ruhunu anlamada ve iyileştirmede kullandığı hikâye anlatma yaklaşımında etkili bir sadelik dehasıydı.
-Ernest L. Rossi, Ph.D.,C.J.Jung Institute of Los Angeles-

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yol Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu