1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri Pdf indir

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri Pdf indir
0

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitap ile ilgili özet bilgiler. Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitabı yazar Ufuk Önen tarafından kaleme alınmıştır. Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitabın Çitlembik Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri pdf oku, Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF yandex, Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF Oku

Herkes için müzik teknolojisi!

“Ses cihazları kendimi bildim bileli hep ilgimi çekmişti. 80’ler sonunda grubumla birlikte stüdyoda kayıt yapmaya başladığımızda ses cihazlarına ve ses kaydına olan ilgim adeta tutkuya dönüştü,” diyor Ufuk Önen. Sonunda bu tukusunu bir kitap haline getiriyor. 2003’ten beri hazırlığı süren Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri adlı kitabı, bu hususta hiç bilgisi olmayanlara bile gerekenleri öğretebilecek bir kaynak niteliğinde.

“Ses nedir?” sorusuyla açılıyor kitap, ardından Desibel, Basınç Seviyesi, Dijital Ses Teknolojisi, Mikrofonlar, Senkronizasyon, MIDI gibi konular takip ediyor. Kitabın sonunda bir de terimler sözlüğü var tabii ki. Önen’in basit bir dille yazdığı Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri, konuyla ilgilenenlere ilaç gibi gelecek.

“Bu kitabın ses kayıt, müzik teknolojisi ve müzik prodüksiyonu alanlarında çalışan, çalışmak isteyen veya bu konularla yalnızca hobi olarak ilgilenenler için yararlı bir Türkçe kaynak bulunacağını bekliyoruım.”

Sayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Çitlembik Yayınları