1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye Pdf indir

Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye Pdf indir
0

Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye kitap ile ilgili özet bilgiler. Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye kitabı yazar Necip Hablemitoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye kitabın Pozitif Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye pdf oku, Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye PDF yandex, Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke Türkiye PDF Oku

Köstebek ve Alman Vakıfları kitaplarının yazarı Necip Hablemitoğlu, Şeriatçı Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke;Türkiye adlı kitabında, Türk Devleti ve bütünlüğünün yüz yüze kaldığı tehlike ve tehditleri gözler önüne çıkarıyor. Dış güçlerin tarikat ve terör üzerinden Türk insanına olan etkisinden bahsedip, bu güçlerin insanları kendi çıkarları ışığında kullandıklarının önemini vurguluyor. Tehdit ve tehlikenin yalnızca dış güçler olmadığına vurgu yapan Hablemitoğlu, diğer ülkelerdeki istihbarat teşkilatları ve bu teşkilatların faaliyetlerine de değinirken, Türkiye’nin nasıl bir oyunun içinde olduğunu delilleriyle ortaya koyuyor.

Susturulan bir aydının kaleminden çıkan Şeriatçi Terörün ve Batının Kıskacındaki Ülke; Türkiye’de, Hablemitoğlu tehlikenin hem dışarıdan, hem de içeriden olduğunu söylerken, Türk Devleti’nin alması gereken önlemlerin neler olması gerektiğine farklı olay ve bireyler üzerinden defalarca vurgu yapıyor.

Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Pozitif Yayıncılık