1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 Pdf indir

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 Pdf indir
0

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 kitabı 12,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 kitabın Ciltsiz Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 pdf oku, Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 PDF yandex, Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 1 PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler.

 

Arkadaşlarının fedakârlığı sayesinde vampirlerin elinden kurtulan Yuiçiro’yu bekleyen büyük sürprizler var. Yuiçiro vampirlerden intikamını almak istiyor fakat insanlardan yedi kat daha kuvvetli olan vampirleri dize getirmek, onun için belki de asla gerçekleşmeyecek bir rüyadan ibaret olabilir.