Roman Kitapları

Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 Pdf indir

Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 kitabı 13 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 kitabın Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 pdf oku, Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 PDF yandex, Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12 PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Nagoya’nın istilasından bu yana üç ay geçti ve Yuiçiro, Mika ve Şinoa’nın birlikleri hem vampirlerden hem de insanlardan kaçıyorlar. Tam da Krul Tepeş’in yardımını istemeye karar verdikleri sırada yolları beklenmedik bir biçimde Ferid Bathory ve Crowley Eusford ile kesişiyor. Şüphe çekici bir biçimde, Ferid ve Crowley gruptakilerle arkadaş olmayı istiyor ve iyi niyetlerinin göstergesi olarak, yanlarında özel bir rehine ve Kıyamet Meleği projesinin asıl amacına dair sırlar var…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu