Roman Kitapları

Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği Pdf indir

Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği kitabı 12,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği kitabın Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği pdf oku, Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği PDF yandex, Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğu’nun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Yuiçiro sonunda kendine geldi. Hiiragiler türlü türlü sorular sorup Yuiçiro’yu sorgulamaya başladı… hiiragi ailesinin kibir dolu tavırları karşısında dostlarının ne kadar mühim olduğunu anlayan Yuiçiro, hem Mikeala’yı vampirlerin elinden kurtarmak hem de dostları için şeytan büyüsü donanımının gücünü yükseltmek için canla başla eğitim yapmaya koyuldu. Bakalım her şey planladığı gibi gidecek mi?!

 

Uyarlayan: Daisuke Furuye

Çizimler: Yamato Yamamato

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu