1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği Pdf indir

Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği Pdf indir
0

Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği kitabı 180 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19 ebatında olan Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği kitabın 1. Basım Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği pdf oku, Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği PDF yandex, Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End 17 – Kıyamet Meleği PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Ferid’in kurtarılmasının ardından Yuiçiro ve dostları Guren’in çocukluk senelerını geçirdiği evde yeniden bir araya geliyorlar. Guren’in onlarla paylaşacağı korkunç bir sır var ve bu da Yuiçiro ve dostları için zorlu bir mücadelenin başlaması manasına geliyor. Bütün bunlar olup biterken Krul da vampirlerin yöneticisi ve ikinci sıradaki atası olan Urd Geales’in huzuruna çıkarılıyor ve o da kendi sırlarını ifşa etmeye hazırlanıyor.