Ders Kitapları

Seninle Başlamadı Pdf indir

Seninle Başlamadı pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Seninle Başlamadı kitap ile ilgili özet bilgiler. Seninle Başlamadı kitabı yazar Mark Wolynn tarafından kaleme alınmıştır. Seninle Başlamadı kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Seninle Başlamadı kitabın Türkçe Sola Unitas tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seninle Başlamadı pdf oku, Seninle Başlamadı PDF yandex, Seninle Başlamadı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seninle Başlamadı PDF Oku

Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale metotlarınin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sağlamaktadır.

“Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları hususunda insanı anlamak için ileriye doğru kuvvetli bir adım atmanızı sağlıyor. Cesur, yaratıcı ve şevkat dolu bir çalışma.”

SHARON SALZBERG, Yazar

Lovingkindness and Real Happiness

“Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları hususunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek kuvvetli araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.”

TARA BRACH, PhD, Yazar

Radical Acceptance and True Refuge

“Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize neden olan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma hususunda muhteşem bir iş başarıyor. Bize derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle yeniden bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.”

JAMES S. GORDON, MD, Yazar

                                               Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of Depression

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu