Ders Kitapları

Senin Suçun Değil Pdf indir

Senin Suçun Değil pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Senin Suçun Değil kitap ile ilgili özet bilgiler. Senin Suçun Değil kitabı yazar Beyhan Budak tarafından kaleme alınmıştır. Senin Suçun Değil kitabı 236 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,7 x 21,5 ebatında olan Senin Suçun Değil kitabın 1. Basım İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Senin Suçun Değil pdf oku, Senin Suçun Değil PDF yandex, Senin Suçun Değil PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Senin Suçun Değil PDF Oku

Hayatındaki poblemleri düşün; değersizlik duygun, sana zarar veren ilişkilerinden vazgeçemeyişin, başarısızlıkların, aynı hataları tekrar tekrar yapışın, bir başkasına şefkatle yaklaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan öfke ve hatta kıskançlıkların…

Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle hissetmene neden oluyor. Kendini suçlamayı bırak, bu işleri daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramaz.

Bu kitapla birlikte geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine dünyaya geldiğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini süreceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba davranışlarının nasıl yıkıma yol açtığını görecek; arada bir önemsiz sanılan ufak bir travmanın uzun vadeli etkilerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe hafifleyeceksin.

Bu kitap sana mucizeler vaat etmiyor, hiçbir şey müthiş olmayacak, fakat hali hazırdaki halinden daha iyi hissetmen kesinlikle olabilecek. Beraber yürüyeceğimiz yolun amacı bu.

Kendine bu şansı vermelisin…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu