1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sen Gül Ben Onları Oyalarım Pdf indir

Sen Gül Ben Onları Oyalarım Pdf indir
0

Sen Gül Ben Onları Oyalarım pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Sen Gül Ben Onları Oyalarım kitap ile ilgili özet bilgiler. Sen Gül Ben Onları Oyalarım kitabı yazar Mine Sota tarafından kaleme alınmıştır. Sen Gül Ben Onları Oyalarım kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sen Gül Ben Onları Oyalarım kitabın 1. Basım Hayykitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sen Gül Ben Onları Oyalarım pdf oku, Sen Gül Ben Onları Oyalarım PDF yandex, Sen Gül Ben Onları Oyalarım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sen Gül Ben Onları Oyalarım PDF Oku

Son Boyun Bükücü Ruhi, Periskop Teyze, Dr. Jivago ve daha neler neler…

Cızırtt cızırıtt! Din din donn!

Sevgili mahalle halkı!

Ben Ruhi!

Güne portakal suyuyla başlamıyorum. Reklamlarda diş fırçasına sürülen o upuzun diş macununun nasıl bir ziyanlık olduğunu düşünüyorum. Saçına uygun şampuan bulamadığı için üzülenlere çok üzülüyorum. Canım sıkılınca yaptığım “Hangi hayvansınız?” testinde hep “Koyun” çıkıyorum.

Neyse işte seneler sonra ilkokul dostlarımla buluştuk. Konuştukça hepsinin kafasının tepesinde reklam butonları açılıyordu! Benimse cebimde 17 lira 250 kuruşum vardı. Dolayısıyla hesabı fitil fitil ödemeyi düşünüyordum!

Sonra babaannem “Kireçlemeli ve Öfkeli” isimli bir rock gurubu kurmaya karar verince, dedem Dr. Jivago bildiğin köpürdü.

Çöp dökmeye giderken durakta Aslı’yı görünce, balık kılçığı dolu poşetle otobüse bindim. Cam kenarının aslında “Gam Kenarı!” olduğunu fark ettim. Zaten çocukken bando takımına girmek istiyordum ama babam kafama tuzlu fıstık tabağını ve elma kabuklarını fıydırınca hevesim kaçtı. Allah’tan Periskop Teyze var. İnsanları paçalarından tanıyabilen dünya çapındaki tek kişi…
Ohoo! Daha neler neler! Haydi içeri buyurun, hepsini anlatayım.

Ne demek ya, kitap sizin!