1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri Pdf indir

Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri Pdf indir
0

Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri kitap ile ilgili özet bilgiler. Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri kitabı yazar Mehmet Hakan Alşan tarafından kaleme alınmıştır. Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri kitabın Ahir Zaman tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri pdf oku, Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri PDF yandex, Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri PDF Oku

Zâtıma, Şems-i Tebrîzî derler…

Bir’den Bir’e veya birdenbire, Mevlânâ’nın yaşamına girip, onun gibi inci tânesi bir âlimi kendime bağlayarak; onun yüzünü, ötelerin de ötesine sırlanmış olan başka âlemlere ve hakîkãtlere çevirdim?

O’nu kendime nefes evlâdı edindim.
O’na nâfiz nazarlarımı verdim.
O’dan gönül sohbetlerimi aslâ esirgemedim.

Her sorusuna yanıt vererek, O’nu halktan alıp Hakk’a ulaştırdım. Sâdece kendimizin tanıklık etmiş olduğu 40 sohbetim ile ona tüm emânetimi ve de vâridâtımı teslim ederek, O’nu Kırklar’ın başbuğu yaptım. Günlerce, haftalarca, hattâ aylarca; Aşk’ın töresini ve hakîkãtini konuşarak birbirimize nice sırlar verdik. İşte elinizdeki bu kitap, tüm bu sırlı ve saklı sohbetlerimizin bir vesîkası olarak size kadar ulaşmış oldu. Neler konuştuğumuzu merak etmiyor musunuz?

Aşk olsun….
-Şems-i Tebrizi-

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 212

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ahir Zaman