1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir
0

Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Victor Hugo tarafından kaleme alınmıştır. Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın Türkçe İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sefiller-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Çok zengin ve yardımsever bir adam olan Madeleine Baba’nın geçmişini, nereden geldiğini kimse bilmiyordu. İri yarı, kuvvetli, iyi kalpli bir adamdı ve yaptığı enteresan bir buluş sayesinde çok para elde etmişti. Lakin görünüşe bakılırsa hiç akrabası veya arkadaşı yoktu.

Beklenmedik hadiselerin ardından, yoksul ve hasta bir kadına verdiği bir söz, bu enteresan adamın yaşamını ve kimsesiz bir çocuğun kaderini değiştirecekti.

Olay örgüsünde bir çok enteresan kişiliğin bulunduğu Sefiller bir çok sinema, televizyon ve tiyatro eserine çevirilmiştir. Ayrıca bu başyapıt birden fazla sanatçıya ilham kaynağı olmuş, ardından yazılan bir çok edebi eserde tesirini göstermiştir.
Soluk soluğa okuyacağınız muhteşem bir macera…