Edebiyat Kitapları

Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 Pdf indir

Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 kitap ile ilgili özet bilgiler. Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 kitabı yazar Martha Wells tarafından kaleme alınmıştır. Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 kitabı 408 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 kitabın 1. Basım İthaki Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 pdf oku, Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 PDF yandex, Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şebeke Etkisi – Katilbot Günlükleri 5 PDF Oku

Hugo En İyi Roman Ödülü

Hugo En İyi Seri Ödülü

Nebula En İyi Roman Ödülü

Locus En İyi Bilimkurgu Romanı Ödülü

Katilbot serisinin ilk uzun soluklu macerası: Şebeke Etkisi!

“Aslına bakılırsa kafamın içinde yapayalnızım ve poblemlerimın yüzde 90 küsuru orada.”

Kendine Katilbot diyor ama yalnızca kimsenin duymayacağı zamanlarda. Zaten bunu başka biri duysa gülünç bulmaz. Sorun da değil çünkü insanlarla ilişkisinin tamamen profesyonel bir ilişki olduğunu düşünüyor.

İnsan ortakları (arkadaş değil, kesinlikle arkadaş falan değil) yakayı ele verdiğında ve eskiden tanıdığı kesinlikle-arkadaşı-olmayan biri onun acil yardımına ihtiyaç duyduğunda Katilbot sert bir aksiyona atılacak.

Hem de bu sefer kendi rızasıyla!

“Katilbot’a bayılıyorum.”

Ann Leckie 

“Daha önce hiçbir kitabın ana kişiliğine böylesine bağlanmamıştım.”

Patrick Rothfuss

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu