1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında Pdf indir

Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında Pdf indir
0

Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında kitap ile ilgili özet bilgiler. Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında kitabı yazar Şebnem Ekşib tarafından kaleme alınmıştır. Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında kitabın 1. Basım Ceres Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında pdf oku, Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında PDF yandex, Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında PDF Oku

İçindeki her şeyin enerji, frekans ve titreşim denklemiyle oluştuğu bu sırlarla dolu evrenin bir parçası olan insanın da bedenindeki ve ruhundaki sırlara ulaşma isteğini ele alan bir eser. İsmimizi yaşamımız boyunca taşırken aslında kader sayımızın ayrıntı kısmını de ismimizle birlikte taşıdığımızı anlatan, çok fazla tercih ettiğimiz yahut kullanmaktan kaçındığımız renklerin kişiliğimiz üzerindeki tesirini açıklayan ve bedenimizdeki enerji merkezlerini sıra sıra ele alıp kendimizi geniş bir şekildeca tanımamızı sağlayan, bilgilendirici bir çalışma.

Uzun araştırmalar sonucu yazılan bu kitaptan, sayıların ve renklerin anlamları ile ilgili doyurucu bilgi edinmek olabilecek. İhtiyaç duyulan veya araştırılan kısımların açılıp düzenli olarak okunabileceği biçimde başlıklandırılmış içeriğiyle de okuyucuya uzun süreli yoldaş olacak bir kaynak…

Unuttuğumuz ve hatta çok bilinçli olarak bize unutturulan çok fazla bilgi, gelenek ve kadim öğreti var. Birçoğu uzun süre Doğu’da, güneşin dünyaya geldiğu yerlerde gizemler içinde muhafaza edildi. İdrak etmenin, farkındalığın, eski iyilik tortularının ve o bilgileri doğru kullanacakların temiz enerjilerinin yeniden artmasıni bekledi, anlaşılmak ve hatırlanmak için. Karanlık ve aydınlık büyük bir savaş içinde ilerlerken, ışığın gücünün artmasını sessiz bir bilgelikle beklediler ve şimdi yeniden hatırlanmak üzere zihinlerimize, rüyalarımıza, bilinçaltımıza dokunuşlar yaparak mağaralardan çıkıp gün ışığına geçmeye başladılar. Anlamak isteyene zihinler açılıyor, fark etmek isteyene farkındalık kapıları aralanıyor.

Renkler ve Sayılar bu kadim öğretilerden biri. Bu kitapla sizleri bir uyanışa, bilgiye sahip çıkmaya ve hayatlarınıza akıtmanızı sağlamaya çağırıyorum.

Kilitli sandıklar açılıyor… Mühürlenmiş ruh parçacıklarımız yeniden ışığı buluyor ve bize bilgi diye yutturulan, taraflı yazılıp çizilmiş bir çok bilgi kırıntısının gerçek yüzünün farkını idrak etme gücüne geçiyoruz.

Kolektif bilinç uyanıyor…

Kendini Bilen Rabbini Bilir!

ŞEBNEM EKŞİB