1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Satrançta Kazandıran Taktikler Pdf indir

Satrançta Kazandıran Taktikler Pdf indir
0

Satrançta Kazandıran Taktikler pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Satrançta Kazandıran Taktikler kitap ile ilgili özet bilgiler. Satrançta Kazandıran Taktikler kitabı yazar Yasser Seirawan tarafından kaleme alınmıştır. Satrançta Kazandıran Taktikler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Satrançta Kazandıran Taktikler kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Satrançta Kazandıran Taktikler pdf oku, Satrançta Kazandıran Taktikler PDF yandex, Satrançta Kazandıran Taktikler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Satrançta Kazandıran Taktikler PDF Oku

Taktik hamleler, genel bir strateji içindeki akıncı kuvvetleridir. Rakibinizi tuzağa düşürmek yahut köşeye sıkıştırmak için karşınıza çıkan kısa vadeli fırsatlardan yararlanmanızı sağlarlar.
İlk hamleden bu yana tüm oyununuzu hedefleyin. Adım adım ve ileriye dönük olarak düşünün. Rakibinizin karşınıza çıkarabileceği her engeli öngörün Son darbeyi indirmenizi sağlayacak rüyalarınızın oyunsonunu hazırlayın Uluslararası Büyük Usta Yasser Seirawan, satranç tahtasındaki klasik pozisyonlardan hareketle bir tek hamlede bütün bir oyunun akışını nasıl değiştirebileceğinizi gösteriyor.

Çifte hücum, açmaz, şiş, yem, temizlik fedası, Şah taktikleri…Dünyanın büyük satranç taktisyenlerinin oyunlarından örnekler. Kitaptaki her başlık için deneme testleri ve çözümleri. Satranç tahtasının başına büyük bir özgüvenle oturmanızı sağlayacak her şey…

Yasser Seirawan’ın keyifli ve kolay izlenen yöntemiyle bütün oyunlarınızda kullanabileceğiniz taktik ilkelerini büyük ustaların hamlelerini izleyerek öğrenecek, yaratıcı bir biçimde uygulayabileceksiniz.

Unutmayın! Bu yöntemle, Beyaz da oynasanız, Siyah da oynasanız avantaj sizde!

Sayfa Sayısı: 146

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları